اخبار صنعت برق

پایان هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران بدون اختتامیه

نمایشگاه برقهجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران جمعه ۱۱ آبان ماه با حضور وزیر نیرو و دیگر مقامات ارشد صنعت برقی در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار کرد و پس از چهار روز، ساعت پنج امروز به کار خود پایان خواهد داد.

در این چهار روز شرکت‌های داخلی و تعداد معدودی شرکت خارجی به ارائه محصولات و تولیدات خود پرداختند.

هرساله مراسم افتتاحیه بدون سخنرانی و به صورت قطع برگزار می‌شد، اما اختتامیه به صورت کامل و با سخنرانی‌ها و تقدیر از شرکت‌های برتر برگزار می‌گردید.

در دو روز آخر که نمایشگاه برگزاری شرایط بازدید شرکت کنندگان بهتر شد و با استقبال بهتری رو به شد.

ستاد خبری برق نیوز در چهار روز برگزاری نمایشگاه میزبان شرکت کنندگان و بازیدکنندگان مختلف بود.
حضور کارکنان و کارمندان صنعت برقی در برق نیوز و صحبت‌ها و پیشنهاداتی که میدادند دلگرمی بیشتری به ما داد.

برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از غرفه‌ها و شرکت‌های برتر، نمادی از حسن توجه مقامات ارشد و وزارت نیرو قلمداد میشد که امسال به بهانه جلوگیری از اعتراضات احتمالی برگزار نشد.

به هر حال بزرگترین رویداد اقتصادی صنعت برق امروز به کار خود پایان می‌دهد و مهمترین پیامی که از این نمایشگاه دریافت شد، انتظار بهبود فضای کسب و کار و توجه ویژه به مشکلات و مطالبات بخش خصوصی است.

خوشبختانه مدیران دولتی از فاز انکار وجود مشکلات عمده که اتفاقا سیاست گذاری‌های نادرست خود آن‌ها عامل عمده شکل گیری آنهاست به فاز پذیرفتند و به رسمیت شناختن آن‌ها رسیده اند، ولی اقدام عملی قابل توجهی برای رفع آن‌ها انجام نداده اند.

اردکانیان، حائری و متولی زاده هر سه بر لزوم رسیدگی به مشکلات تاکید دارند. تصمیم گیری و حل کوتاه مدت مشکلات نیاز به اقدامات جسورانه‌ای دارد که در این نمایشگاه چیزی از آن ندیدیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا