شرکتهای توزیع برق

اپلیکیشن خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران راه اندازی شد

برق،اخبار برق،صنعت برق،دنیای صنعت برق،شرکت توزیع نیروی برق استان تهران،اپلیکیشن خدمات غیرحضوری،حاجی رضا تیموری ،توزیع برقبه منظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان، جلوگیری از سرگردانی مردم در ساختمانهای اداری و ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکین تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، اپلیکیشن خدمات غیرحضوری این شرکت راه اندازی شد.

حاجی رضا تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اعلام این خبر گفت: این اپلیکیشن در کمیته توسعه خدمات الکترونیک این شرکت طراحی و با کمک بخش خصوصی ساخته شد و سپس به صورت آزمایشی به مدت سه هفته در شهرستان ری در دسترس متقاضیان و مشترکین قرار گرفت و پس از رفع مشکلات جزئی در تاریخ ۷ آذرماه در فروشگاه نرم افزار اندروید کافه بازار قرار گرفت.

وی افزود: در این اپلیکیشن ۲۷ خدمت تعریف شده در معاونت خدمات مشترکین شرکت از جمله فروش انشعاب، تغییر نام انشعاب، تغییر تعرفه، افزایش یا کاهش قدرت قراردادی، تغییر مکان، قطع موقت، وصل مجدد و … به متقاضیان و مشترکین تحت پوشش به صورت غیرحضوری ارائه می شود.

تیموری با تاکید بر تکمیل و گسترش این اپلیکیشن تصریح کرد: در برنامه آتی این شرکت است تا خدمات مربوط به سامانه فوریت های برق (۱۲۱) نیز به این اپلیکیشن افزوده گردد  و هر گونه خاموشی با برنامه و بی برنامه از طریق این اپلیکیشن به مشترکین اطلاع رسانی شود.

تیموری در پایان یادآور شد در اجرای ماده ۱۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۲۸/۱۲/۹۶ شورای عالی اداری با عنوان «حقوق شهروندی در نظام اداری»، کلیه دستگاه های اجرایی مکلف هستند برای جلوگیری از تراکم مراجعین و کاهش زمان انتظار مردم برای دریافت خدمات، تنها از طریق میز خدمت(حضوری یا الکترونیکی) ارباب رجوع را پذیرش نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا