اخبار صنعت برق

وضعیت نامناسب تیر‌های برق در ایلام+ تصاویر

خیابان‌های جدید و تعریض بافت‌های فرسوده به نو راهی است برای کاهش آسیب و معضلات دست و پا گیر در تردد شهروندان، اما کم دقتی، عدم بهره از نظرات کارشناسی و نیمه تمام گذاشتن و رها کردن آن‌چه نیمه تمام در تعریض و یا تبدیل از فرسوده به نو بر جا می‌ماند و بی توجهی به خواسته و مطالبات مردمی برای برطرف کردن آن مشکل معضلی است که امروز در برخی خیابان‌های ایلام شهروندان ایلامی را می‌آزارد و مناقشه بین متولیان برای برطرف کردن این مشکلات ریز و قابل رفع موجب ایجاد خسارت و زمینه‌ساز بروز مشکلات ترددی برای شهروندان و وقوع حوادثی همچون تصادفات رانندگی را درپی دارد.

یکی از هزاران مسئله ریز و درشت که شهر‌های استان ایلام و به خصوص شهر ایلام با آن مواجه است تیر‌های چراغ برقی است که روزی در کنار کوچه و خیابان بود، امروز در وسط خیابان‌ها قرار گرفته و به مشکل و معضلی بزرگ و یکی از دغدغه‌های جدی در حوزه شهری ایلام می‌توان از آن نام برد، که نمونه آن «تیربرق خیابان میلاد» شهر ایلام است که ۳ متر داخل خیابان را اشغال و روزانه موجب بروز تصادف در این خیابان می‌شود، و تلاش‌های اهالی این‌گونه مناطق برای برطرف کردن مشکل چاره‌ساز نیست.

فتحی شهروند ایلامی ساکن در خیابان میلاد به نمایندگی از اهالی خیابان میلاد اظهار داشت: تیر‌های برق خیابان میلاد ایلام در وسط خیابان رها شده است موجب بروز تصادفات روزانه در این محل می‌شود.

وی با بیان این‌که پیگیری‌ها برای برداشتن این تیر برق منتج به نتیجه نشده است و شهردای و اداره برق پیگیری کنندگان را به یکدیگر پاس می‌دهند و هرکدام مسئولیت این مهم را برعهده دیگری می‌دانند.

فتحی از طرف اهالی خیابان میلاد و سایر نقاط درگیر تیر برق‌های مزاحم از مسئولان اداره برق و شهرداری ایلام خواست و گفت: مسئولان و متولیان امر شهری در ایلام، تعامل و همکاری بیشتری در برطرف کردن معضلات شهری از خود نشان دهند تا حداقل چنین مشکلات ساده‌ای زندگی و آرامش شهروندان را مختل نشود.

در پاسخ به پیگیری‌های و سایر رسانه‌های مجازی برای برطرف کردن معضلات تیر‌های برق وسط خیابان که نمونه‌ای از آن ذکر شد، روابط عمومی شرکت توزیع برق در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، تیر برق خیابان میلاد و موارد مشابه در شهر ایلام، قبلا درجای قانونی خود نصب گردیده، ولی به علت تعریض خیابان‌ها فوق توسط شهرداری‌در وسط خیابان‌ها جا مانده و شهرداری باید هزینه جابه جایی آن را تقبل نماید که شهرداری خود را مکلف به آن ندانسته واین مشکلات به وجود می‌آید؛ و مردم عزیز بدون توجه به اصل موضوع مشکل را متوجه شرکت توزیع برق می‌بینند.

شرکت توزیع برق در این اطلاعیه تصریح کرده است: درصورت تقبل هزینه توسط شهردای به مردم اطمینان می‌دهیم که هیچ تیر برقی باعث سد معبر و باعث بروز مشکل برای شهروندان نشود.

، آن چه از مسئولان شهری ایلام انتظار است همین مطالبه مردمی است که شهروند ایلام عنوان داشت و آن این‌که مسئولان و متولیان امر شهری در ایلام، تعامل و همکاری بیشتری در برطرف کردن معضلات شهری از خود نشان دهند تا حداقل چنین مشکلات ساده‌ای زندگی و آرامش شهروندان را مختل نشود.

برق, خبربرق, صنعت برق, ایلام, تیرهای برق, وضعیت نامناسب نیرهای برق, تیرهای برق در ایلام
برق, خبربرق, صنعت برق, ایلام, تیرهای برق, وضعیت نامناسب نیرهای برق, تیرهای برق در ایلام
برق, خبربرق, صنعت برق, ایلام, تیرهای برق, وضعیت نامناسب نیرهای برق, تیرهای برق در ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا