ورزشی

ورزشگاه اختصاصی استقلال بزودی کلنگ می‌خورد

استقلال ، باشگاه استقلال ، مجموعه ورزشی استقلال ، وزیر ورزش ، وزارت ورزش و جوانانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران نشست صبح امروز با وزیر ورزش را مفید و کاربردی توصیف کرد و گفت: در مجمع امروز هیئت مدیره باشگاه گزارش عملکرد مالی باشگاه استقلال در سال‌های ۹۳ تا ۹۷ را به وزیر ورزش ارائه شد.
وی افزود: گزارش حسابرس باشگاه هم امروز ارائه شد و به تایید اعضای مجمع رسید. مقرر شد هیئت مدیره نسبت به مواردی که اعضای مجمع به آن تردید داشتند، پیگیری شود و رسیدگی لازم را انجام دهد. همچنین در خصوص آینده باشگاه بحث شد و امیدواریم بتوانیم مواردی را که مدنظر اعضا ورییس مجمع قرار دارد، را برآورده کنیم تا آینده روشنی برای باشگاه رقم بخورد.
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در خصوص مهم‌ترین خواسته‌های اعضای مجمع گفت: توجه ویژه به تیم‌های پایه و استفاده باشگاه از نفرات خودی، فرستادن بازیکن به تیم‌های خارجی و احداث یک مجموعه ورزشی اختصاصی برای باشگاه از مواردی بود که وزیر ورزش به هیئت مدیره به طور جدی تکلیف شد که پیگیر آن باشند.
وی در مورد مکان و زمان بهره برداری از مجموعه ورزشی استقلال گفت: ۲ مکان را شناسایی کردیم و کار مطالعاتی بر روی آن انجام می‌دهیم. امیدواریم بزودی بعد از نهایی شدن فاز اول و دوم این مجموعه، موارد را به اطلاع عموم برسانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا