اخبار صنعت برق

انهدام باند سرقت تجهیزات برق در رودبارجنوب

 برق ، خبربرق ، صنعت برق ، رودبار جنوب ، رودبار ، کرمان ، انهدام باند سارقان تجهیزات برق ، سارقان سیم برق ، سارقان تجهیزات برقیسرهنگ ‘رضا فیروزبخت’ در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و تجهیزات انتقال نیرو در سطح شهرستان رودبار جنوب، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد سرقت‌ها بصورت باندی و با برنامه ریزی دقیق انجام می‌شود که در این رابطه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پس از آن با گشت زنی‌های هدفمند و نامحسوس موفق شدند اعضای یک باند چهار نفره سرقت را شناسایی و آنان را در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.
سرهنگ فیروزبخت بیان داشت: اعضای این باند در ابتدا منکر هر گونه عمل خلاف قانون بودند، اما در روند بازجویی‌ها و پس از مواجهه با ادله مستدل لب به اعتراف گشوده و به انجام ۱۱ فقره سرقت سیم و تجهیزات انتقال نیرو در شهرستان رودبار جنوب اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی رودبارجنوب در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان خواست در صورت وقوع خاموشی‌های نامتعارف و مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.
منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا