کدبانو

تزیین انار دون شده با روش های متفاوت و بسیار زیبا

 

این بخش از مطالب آرگا را به ارائه انواع تزیین انار دون شده اختصاص خواهیم داد. چرا که انار از اصلی ترین میوه های شب یلدا محسوب می گردد.

با نزدیک شدن به شب یلدا بسیاری از افراد در تکاپوی مهیا کردن انواع میوه ها و مدل های خاص برای تزیین میوه یا میوه آرایی برای شب یلدا می باشند تا برای شب یلدا سفره ای زیبا بچینند. به همین منظور در ادامه می توانید، نمونه های بسیار شیک و مجلسی از تزیین انار دون شده را مشاهده نمایید.

تزیین دانه های انار

تزیین انار دون شده برای شب یلدا

مدل های مختلف زیبایی برای تزیین انار وجود دارد، که هر کس بسته به هنر و سلیقه اش، طرح خاصی را می پسندد. مثلا می توان با انار دون شده گل رز ساخت. روش ساخت آن بسیار ساده است و در ساخت آن باید کمی دقت کرد.

برای انجام این کار باید از مقداری سیم نازک مسی(سیم گل سازی) و سلفون استفاده کنید. ابتدا سیم را به شکل چند گلبرگ آماده نمایید، البته انتهای آن را نبندید. برای ساخت هر گلبرگ بهتر است از سیم دولا استفاده کنید، سپس سلفون را همانند تصویر زیر به دور سیم به صورت کیسه مانند بپیچید و مقداری انار دون شده را درون کیسه بریزید، دقت داشته باشید که میزان انار کمتر و بیشتر نشود. حال انتهای گلبرگ را ببندید. بعد از آماده کردن تمام گلبرگ ها، برای بستن آن ها به شکل گل رز، ابتدا گل برگ وسط را با استفاده از یک تکه سیم همانند تصویر ارائه شده به گلبرگ دیگر وصل کنید و این کار را تا گل برگ آخر ادامه دهید.

تزیین خلاقانه انار به شکل گل

تزیین شیک دانه های انار به مناسبت شب یلدا

تزیین جالب انار دون شده

تزیین جدید انار دون شده با پوست انار

ایده های جذاب برای تزیین انار

تزیین دانه های انار به شکل ساده

 تزیین دانه های انار به شکل خوشه انگور

تزیین متفاوت انار دون شده با کیوی و پرتقال

تزیین انار

ایده جالب برای تزیین دانه های انار

تزیین میوه انار

تزیین هنرمندانه انار دون شده

ساخت دسته گل انار از جدیدترین مدل های تزیین انار برای شب یلداتزئین انار به شکل دسته گل، است، که با کمی خلاقیت و ابتکار عمل می توان زیباترین دسته گل های انار را تهیه کرد.

تزیین شیک انار دون شده به شکل دسته گل

دسته گل با انار دون شده و کیوی

تزیین مجلسی انار برای شب یلدا

تزیین دانه های انار با ژله و استفاده از پوست انار، از دیگر روش های تزیین انار می باشد، که به زیباتر شدن سفره شب یلدا کمک می کند. همچنین استفاده از کیک انار و تزیین زیبای کیک با انار دون شده می تواند، ایده جذابی برای سفره آرایی شب یلدا باشد.

تزیین انار ژله ای

تزیین انار به شکل زیبا

تزیین ژله با انار دون شده

تزیین کیک با دانه های انار

تزیین کیک با انار دون شدهتزیین مجلسی کیک انار

انار توپی شکل

امیدواریم از مشاهده انواع تزیین انار دون شده لذت برده باشید و با الگو برداری از مدل های ارائه شده، به زیبا ترین شکل ممکن سفره شب یلدا را بیاراید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا