شرکتهای توزیع برق

شبکه توزیع برق ۲۰ روستای تویسرکان بهسازی شد

شرکت توزیع برق تویسرکانمدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان:
شبکه توزیع برق ۲۰ روستای تویسرکان بهسازی شد
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان از بهسازی شبکه توزیع برق ۲۰ روستا طی سال جاری در شهرستان تویسرکان خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رضا جلیلوند” با اشاره به بهسازی شبکه توزیع برق ۲۰ روستا در سال جاری تصریح کرد: بهسازی شبکه هفت روستای قلقل، تورمیانک، سازیان، کریم‌آباد، برگچه، قاسم‌آباد و اکبرآباد تا پایان مهر ماه توسط پیمانکاران شهرستان تویسرکان صورت گرفته و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مابقی روستاها در آبان ماه سال جاری توسط پیمانکاران استانی انجام می‌شود.
وی با اشاره به تکمیل پروژه برق‌رسانی به تمام گلزار شهدای شهرستان تویسرکان افزود: در این پروژه برق‌رسانی به ۱۷ گلزار شهدا همراه با احداث ۱۰ سیستم فتوولتائیک در مناطق سخت‌گذر و دور از شبکه به مرحله بهره‌برداری رسید.
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان ابراز داشت: در شهرستان تویسرکان ۹۰ گلزار شهدا وجود دارد که تعداد ۷۳ مورد آن طی سه سال گذشته و تعداد ۱۷ مورد در نیمه نخست امسال برقدار شده است.
جلیلوند با بیان اینکه بیش از ۵۱ هزار مشترک برق در شهرستان تویسرکان، از این شرکت خدمات دریافت می‌کنند، اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام شده در کاهش نرخ انرژی توزیع نشده و مدت زمان خاموشی در ۶ ماهه ابتدای سال جاری این مدیریت موفق به کسب رتبه برتر در این زمینه شد.
وی یادآور شد: این مدیریت با کسب نرخ انرژی توزیع نشده ۰٫۳۹ در هزار موفق به کاهش ۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته و کاهش ۵۱٫۵۰ درصدی نسبت به میانگین این نرخ در استان همدان در نیمه نخست سال جاری شد.
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان با اشاره به راه‌اندازی خدمات توزیع برق بخش قلقلرود، گفت: این خدمات که همگی در قالب قراردادهای برونسپاری با پیمانکار ارائه می‌شوند در چهار بخش اتفاقات و عملیات، تعمیرات، وصول مطالبات و بازرسی در بخش قلقلرود شامل شهر فرسفج و ۵۵ روستای تابعه راه‌اندازی شد.
وی افزود: با این نوع خدمات‌رسانی سریع، امکان پاسخگویی در واحد اتفاقات و عملیات تقویت شده به گونه‌ای که در کمترین زمان ممکن خدمات‌رسانی به بیش از ۵۵ روستا فراهم شده است.
جلیلوند عنوان کرد: این خدمات با ایجاد اشتغال برای ۱۲ نفر و با صرف اعتبار ۱۷۰ میلیون تومان در نیمه نخست سال جاری راه‌اندازی شد.
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان با اشاره به ایجاد رینگ خطوط kv  ۲۰ پست‌های فوق توزیع تویسرکان و امکان مانور بار هر پست در مدت زمان ۱۰ دقیقه تصریح کرد: با توجه به نصب کلیدهای قطع کننده متعدد و احداث خطوط ۲۰ کیلوولت رینگ مابین دو  پست  ۱ و ۲ تویسرکان در سال‌های اخیر و همچنین وضعیت شبکه تویسرکان، امکان مانور در هر دو پست شهرستان در مدت زمان ۱۰ دقیقه وجود دارد، به گونه‌ای که در صورت خروج پست ۱ یا پست ۲ (از مدار) کلیه فیدرهای هر پست شامل هشت  فیدر پست ۱ و ۶ فیدر پست ۲ هر کدام از پست مجاور برقدار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا