شرکتهای توزیع برق

رتبه نخست ارائه مقالات کنفرانس بین المللی سیرد۲۰۱۹ توسط برق تبریز

برق،اخبار برق،صنعت برق، شرکت توزیع نیروی برق تبریز،عادل کاظمی،کنفرانس بین المللی سیرد،به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی با اشاره به اهمیت کنفرانس بین المللی سیرد تشریح کرد: کنفرانس بین المللی سیرد، مهمترین گردهمایی علمی دنیا، در حوزه های تخصصی مرتبط با شرکت های توزیع برق است.
وی افزود: این کنفرانس که از سال ۱۹۷۱ برگزار شده و بیست و پنجمین دوره آن در سال آتی برگزار می شود، با توجه به ارائه آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی شبکه های توزیع برق توسط متخصصان در این حوزه، می تواند معیار مناسبی برای شکوفایی پتانسیل‌های علمی موجود همکاران این شرکت باشد.
وی خاطر نشان شد سعید عباچی زاده، با همکاری مسعود رحمانی، جعفر فرشباف حامد، رحیم همراه و علی سبزیکاری، دو مقاله جداگانه در محوریت «تجهیزات شبکه» در کنفرانس بین الملی ارائه نمودند.
وی افزود: مقاله علمی میثم صادقی، با همکاری مجتبی خدرزاده و محمدزاده جسور با محوریت« بهره‌برداری، کنترل و حفاظت»  از سوی کمیته علمی این کنفرانس مورد پذیرش قرار گرفته است.
مقاله علمی رضابازیار با همکاری مجید ولی زاده با محوریت « بهره برداری، کنترل و حفاظت»  از دیگر مقالات به ثبت رسیده است.
همچنین وی ادامه داد: مقاله رحیم عجبی فرشباف،با همکاری عزیزیان و مخبردوران، در محور « منابع پراکنده انرژی و بهینه سازی مصرف» در کنفرانس سیرد ۲۰۱۹ پذیرفته شده است.
همچنین مقاله علمی سجاد نجفی، با همکاری عادل کاظمی و رحیم عجبی فرشباف با محور «برنامه ریزی و توسعه شبکه» به کنفرانس بین المللی سیرد ۲۰۱۹ راه یافته است.
گفتنی است: از مجموع کل ۳۷ مقاله پذیرفته شده از کشور ایران، شرکت توزیع نیروی برق تبریز با ۶ مقاله، ۱۶ درصد مقالات پذیرفته شده از کشور به این کنفرانس، را به خود اختصاص داده است.
کاظمی ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق مشهد با ۴ مقاله رتبه دوم و شرکت های توزیع گیلان و لرستان با ۳ مقاله مشترک در رتبه سوم قرار گرفته اند.
لازم به ذکر است: بیست و پنجمین دوره این کنفرانس که در ژانویه ۲۰۱۹ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار خواهد شد، با ارسال ۱۷۲۳ مقاله جهت داوری رکورد جدیدی را در مقالات ارسالی به این کنفرانس به خود اختصاص داده است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا