اخبار صنعت برق

اجرای طرح جهاد روشنایی بسیج در آذربایجان غربی فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: همزمان با هفته بسیج اجرای طرح جهاد روشنایی به منظور بهره‌مندی افراد مناطق محروم و کم برخوردار از نیروی برق در آذربایجان غربی کلید می‌خورد.

برق ، خبر برق ، صنعت آب و برق ، آذربایجان غربی ، جهاد روشنایی ، طرح جهاد روشنایی ، ارومیه ، هفته بسیجحبیب شهسواری ظهر امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های هفته بسیج در آذربایجان غربی، این استان را نماد همزیستی مسالمت آمیز اقوام و ادیان مختلف و نماد وحدت عنوان کرد و اظهار داشت: برنامه‌هایی که برای هفته بسیج برنامه‌ریزی‌شده در نخستین روز خود از صبح امروز با عنوان بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت و با دیدار فرماندهان و مسئولان بسیج با نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی آغاز شد.

وی با بیان اینکه این برنامه‌ها به دنبال معرفی نقش بسیج در زمینه‌های دفاعی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، فناوری، سازندگی و اقتصاد است گفت: امسال ۷۰ برنامه محوری برای ۱۷ شهرستان آذربایجان غربی برنامه‌ریزی‌شده که دربرگیرنده بیش از هزار برنامه مختلف بوده و در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج اجرا می‌شوند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح جهاد روشنایی به منظور بهره‌مندی افراد مناطق محروم و کم برخوردار از نیروی برق اظهار داشت: سهمیه استان برای اجرای این طرح ۴۰ نیروگاه برق پنج مگاواتی که در مرحله دوم به ۱۰ مگاوات افزایش پیدا می‌کند است.

شهسواری افزود: یک هزار واحد مسکونی با مشارکت کمیته امداد که وعده آن برای سال گذشته داده‌شده بود و به خاطر تغییرات رخ داده شده در قیمت‌ها عملی نشد تا پایان آذر ماه امسال به اتمام می‌رسد.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا