کدبانو

آموزش گریم صورت چاق و نکاتی که باید برای گریم حرفه ای و جذاب بدانید

مدل آرایش صورت تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهر خانم ها دارد بنابراین بهتر است شما در انتخاب مدل میکاپ صورت خود به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه نمایید. در ادامه آموزش گریم صورت چاق به صورت مرحله به مرحله را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با توجه به نکات ذکر شده بتوانید صورت خود را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید. 

هر صورتی فرم مخصوص به خودش را دارد و مدل آرایش برای صورت لاغر با مدل آر

ایش برای صورت گرد و مدل آرایش برای صورت چاق متفاوت است بنابراین بهتر است شما از گریم و آرایش متناسب با فرم صورت خود استفاده کنید تا چهره تان بعد از اتمام آرایش جذاب تر به نظر برسد.

آموزش مرحله به مرحله گریم صورت چاق

۱. برای آرایش صورت چاق ابتدا با کمک کرم پودر تیره و قلم مو زیر گونه و بالای گردن و زیر چانه تان را تیره کنید.
۲. با کمک کرم پودر روشن قسمت های پیشانی به سمت بینی و روی بینی را روشن کنید.
۳. با استفاده از کرم پودر مات پوست صورت خود را یکدست کنید. توجه داشته باشید که برای گریم کردن صورت چاق نباید از کرم پودر یا سایه های براق استفاده کنید.


۴. بعد از زیر سازی پوست صورت نوبت به آرایش چشم ها می رسد. برای زدن سایه چشم از مدل سایه چشم اسموکی و تیره استفاده کنید. پلک چشم ها را به کمک سایه متالیک که با رنگ لباس تان همخوانی دارد براق نمایید.

 

سپس از خط چشم مشکی برای کشیدن خط چشم استفاده کنید توجه داشته باشید که خط چشم دنباله دار و طولانی چشم ها را کشیده تر نشان می دهد و از گردی صورت شما می کاهد بنابراین بهتر است از این مدل خط چشم ها استفاده کنید برای تکمیل آرایش چشم هایتان نیز از ریمل حجیم کننده و مشکی استفاده نمایید.


۵. در این مرحله از گریم صورت چاق قسمت های خالی ابروهایتان را با کمک مداد ابرو یا سایه تیره پر کنید توجه داشته باشید که مدل ابروی پهن برای افراد با صورت چاق انتخابی مناسب و ایده آل است.

۶. برای زدن رژگونه از رژگونه صورتی رنگ استفاده کنید و رژگونه را از وسط گونه ها به سمت پایین گوش بکشید. خط رژگونه باید صاف باشد و نباید آن را به صورت گرد و دورانی بکشید.


۷. برای گریم لب ها دور لب هایتان را خط لب بکشید سپس از رژلب تیره برای آرایش لب های خود استفاده کنید.


در این مطلب با ۷ مرحله ساده برای گریم صورت تپل و چاق آشنا شدید که امیدواریم با کمک نکات ذکر شده بتوانید گردی صورت خود را بپوشانید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا