شرکتهای توزیع برق

برگزاری دوازدهمین کمیته عالی مدیریت مصرف توزیع برق تهران بزرگ

برق،اخبار برق،صنعت برق،توزیع برق تهران،مدیریت مصرف برق،حسین صبوری،پیک تابستان،مولد های برقبه گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح روز دوشنبه ، بیست و هشتم آبان ماه، نشست کمیته عالی مدیریت مصرف این شرکت و دومین جلسه کاهش پیک بار سال آینده، با حضور مهندس حسین صبوری، مدیرعامل و اعضاء این کمیته، در سالن جلسات ساختمان ستاد راهبردی، شیخ بهایی، برگزار شد.
مهندس صبوری در این نشست، نقش کمیته عالی مدیریت مصرف را در نظام مندی مدیریت مصرف برق در شهر تهران بدون انکار عنوان کرد و بر ضرورت بازنگری و بروز رسانی بانک اطلاعاتی سازمان ها ،ادارات و شرکت ها، در خصوص مصرف گذاری برق تاکید کرد.
مدیرعامل در این نشست ضمن اشاره بر استفاده از فرصت های موجود در هر یک از مناطق برق، به برنامه ریزی به صورت دقیق و متمرکز و پیگیری و مدیریت برنامه های مدیریت مصرف برق، تاکید کرد و گفت: با توجه به ضرورت در مدیریت پیک تابستان ۹۸، شناسایی پتانسیل ها و ابزار پرقدرت و موارد مورد نیاز در کاهش پیک تابستان و مدیریت بار مصرفی مد نظر قرار گیرد.
مهندس حسین صبوری همچنین اظهار داشت: پیگیری  و تحقق برنامه ها،  به صورت شفاف و مشخص و مستمر برنامه های تعیین شده به منظور گذر از تابستان سال  بعد برای هر یک از حوزه های عملیاتی مورد انتظار است.
وی  در پایان بر همکاری با صنایع به منظور مهار پیک تابستان تاکید کرد و گفت: امضاء تفاهم نامه در خصوص در مدار قرار گرفتن مولد های برق در تابستان باید در دستور کار قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا