اخبار صنعت برق

داشتن استانداردهای لازم در اجرای پروژه های شهری ، ضرورتی اجتناب ناپذیر

 شرکت توزیع نیروی برق استان یزدبه گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با مسئولین شهرستان اشکذر عنوان کرد: شهرستان اشکذر بالغ بر ۱۹ هزار و ۹۴۰  مشترک برق دارد که بیش از نیمی از آن مشترکین خانگی هستند.

وی افزود: طول شبکه فشار متوسط در این شهرستان افزون بر ۸۳  هزار کیلومتر و  طول شبکه فشار ضعیف ۴۹ هزار کیلومتر است که از این میزان در مجموع ۸٫۵ کیلومتر شبکه جدید و ۱۱ پست هوایی به ظرفیت یک هزار و ۱۴۰کیلوولت آمپر در  شش ماهه امسال به آن اضافه شده است.

این مسئول در پاسخ به پیشنهاد طرح بهبود روشنایی در برخی نقاط اشکذر  ؛ به اهمیت زیباسازی فضای شهر و توجه به مبلمان شهری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: استفاده از فناوری های نوین در توسعه برق از یک سو و زیبا سازی شهر با استفاده از طرح های مهندسی و اقتصادی از سوی دیگر ، اهمیت بسزایی دارد.

 

مهندس نواب اظهار کرد :طراحی سیستم روشنایی معابر باید به گونه ای باشد که  در کنار کفایت فنی ،  جنبه های ایمنی،ارگونومی و بهداشت روانی نیز در آن لحاظ شود.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد: روند پیشرفت پروژه های مشترک این شرکت و شهرداری اشکذر در سال جاری با سرعت بیشتری ادامه یابد.

دنیای صنعت برق/آخرین اخبار صنعت برق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا