اخبار عمومی

روشن: پسر شفر عامل جدایی تیام و جپاروف از استقلال بود

ورزشی،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،حسن روشن،استقلال،پسر شفرحسن روشن روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به ناکامی های استقلال در این فصل خاطرنشان کرد: اینکه استقلال عملکرد خوبی نداشته ناراحت کننده و تاسف برانگیز است. به عنوان یک پیشکسوت استقلال ناراحتم. هواداران هم از نتایج این تیم نگران هستند. ناراحتی حق طبیعی آن هاست. وقتی می بینند تیم محبوشان با روزهای اوج فاصله دارد و نمی تواند انتظارات را برآورده سازد چه کاری باید انجام دهند؟
وی با انتقاد از عملکرد شفر در راس کادر فنی باشگاه استقلال گفت: شفر باید به تنهایی مسئولیت این نتایج ضعیف را برعهده بگیرد. زمانی که مدیران گذشته این بازیکنان را جذب می کردند شفر یا نباید آنها را می پذیرفت یا اگر پذیرفت باید امروز پاسخگوی عملکرد ضعیف آنها باشد.
او تاکید کرد: چطور وقتی استقلال در فصل گذشته نتایج خوبی کسب کرد همه از شفر تعریف و تمجید کردند و او را عامل موفقیت های استقلال می دانستند اما حالا که استقلال روی نوار ناکامی گام بر می دارد نباید از او انتقاد کرد؟ او باید پاسخگوی هواداران باشد.
روشن در پاسخ به این پرسش که آیا جدایی بازیکنان کلیدی و دیر بسته شدن ترکیب استقلال در افت این تیم تاثیر داشته است؟ گفت: شفر فصل گذشته با استفاده از زحمات دیگران و بازیکنان خوبی که داشت، نتایج قابل قبولی کسب کرد اما امسال که قرار بود با سلیقه خودش تیم را ببندد کاملا ناموفق بود. بازیکنانی که با آن ها رفتار خوبی صورت نمی گیرد باید بروند. سید مجید حسینی بهتر بود یا اکبر کارگرجم؟ قطعا پاسخش مشخص است. کارگرجم یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است، وقتی حسینی شرایط فعلی کارگرجم را می بیند خیلی راحت از استقلال جدا می‌شود تا آینده اش را تامین کند.
بازیکن اسبق تیم ملی اظهار داشت: پسر شفر چه کمکی می تواند به استقلال کند که در جمع کادر فنی حضور دارد؟ همین آقا زمینه جدایی بازیکنانی نظیر تیام و جپاروف را فراهم کرد. ای کاش در این باره تحقیقات بیشتری صورت بگیرد تا مشخص شود چرا این بازیکنان خارجی پشیمان شدند و به جای ادامه حضور در استقلال تصمیم گرفتند راهی تیم های دیگر شوند.
روشن در پایان گفت: قرارداد شفر با مدیران قبلی بسته شده است که قراردادی که کاملا یکطرفه بود و الان باشگاه نمی تواند این مربی را کنترل کند. باید رفتارهای شفر تحت کنترل باشگاه درآید و این طور نباشد که هرکاری دلش خواست انجام دهد و کسی به او حرفی نزند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا