اخبار عمومی

برانکو: هیچ‌گاه نگفتم کی‌روش اخراج می‌شود

فوتبال،پرسپولیس،برانکو،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در صحبت های خود گفتم که تنها مربیان خارجی که در ایران نتیجه گرفته اند مربیان کروات بودند. این را می توانید در تاریخ فوتبال ایران بررسی کنید.
وی در خصوص اینکه از قول او نقل شده که گفته کی‌روش مانند سایر مربیان غیر کروات اخراج می شود، گفت: هیچ گاه چنین حرفی نزدم. همه روش کار من را می دانند. در طول دوران مربیگری در خصوص همکارانم اظهار نظر نکردم. تنها از موفقیت مربیان کروات در ایران صحبت کردم.
امروز یک سایت در کشور کرواسی مصاحبه ای از سرمربی پرسپولیس منتشر کرد. برخی رسانه های ایران در انتشار ترجمه فارسی این مصاحبه، مدعی شدند که برانکو گفته است کی روش مانند دیگر سرمربیان غیر کروات فوتبال ایران، بدون کسب موفقیت اخراج می شود. مصاحبه برانکو به زبان کروات منتشر شده بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در صحبت های خود در خصوص احتمال تغییرات مدیریتی در باشگاه، گفتم پرسپولیس قائم به فرد نیست. در خصوص حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فعلی باشگاه هم گفتم او عملکرد بسیار عالی داشته است.
وی تصریح کرد: نتایج پرسپولیس حاصل تلاش کادرفنی، کادر مدیریت، بازیکنان و هواداران است. بازهم تاکید می کنم گرشاسبی به بهترین شکل کار خود را انجام داده و مدیریت او وضعیت مالی باشگاه را به ثبات رساند و این بسیار مهم است.
برانکو اظهار داشت: گرشاسبی توانست بدهی های فراوان پرسپولیس را پرداخت کند و تهدیدها را از روی باشگاه بردارد. او توانست در ابتدای فصل بازیکنان بسیار خوبی برای پرسپولیس خریداری کند و نباید در رابطه با او بی انصاف باشیم.
وی افزود: پرسپولیس فصل بسیار سنگینی را پشت سر گذاشته است. همیشه تلاش کردیم به برنامه های لیگ احترام بگذاریم. بیشترین تیم ضرر کرده در چهارسال اخیر هستیم که حتی شاهد بودید برخلاف قوانین فوتبال در روز فیفا در لیگ برتر بازی کردیم.
برانکو در خصوص بازی های سخت پرسپولیس که قرار است پشت سر هم برگزار شود خاطرنشان کرد: می دانم کار دشواری پیش روی ماست اما نشان دادیم به روزهای سخت عادت داریم. بدون ملی پوشان دیدارهای سختی چون بازی با پیکان را خلاف مقررات بازی کردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا