اخبار عمومی

آغاز روند واگذاری سرخآبی ها

خبر ورزشی،اخبار ورزشی،وزارت ورزش ، مسعود سلطانی فر ، رئیس سازمان خصوصی سازی ، پرسپولیس ، استقلال ، خصوصی سازیبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، پوری حسینی افزود: رییس جمهور با پیگیری جدی و ادله مسعود سلطانی فر، دستور به جریان افتادن مجدد خصوصی سازی استقلال و پرسولیس را داد. مصوبه مرداد ۹۴ لغو شده و نامه وزرای ورزش و جوانان و اقتصاد امور دارایی برای شروع واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس در نوبت هیئت وزیران است.
معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان خصوصی سازی گفت: جدیت وزیر ورزش و پیگیر‌های مستمر و ادله او برای حسن روحانی موجب شد رییس جمهور برای به جریان افتادن مجدد واگذاری استقلال و پرسپولیس موافقت کند.
وی ادامه داد: در مصوبه مرداد سال ۹۴ هیئت وزیران، خصوصی سازی این دو باشگاه متوقف شد و با نامه سلطانی فر و وزیر وقت اقتصاد و امور دارایی (کرباسیان) لغو این مصوبه به کمیسیون اقتصادی دولت فرستاده شد و پس از تایید کارشناسان هم اکنون در نوبت دستور هیئت وزیران است و تصور می‌کنم ظرف دو هفته آینده لغو این مصوبه به تایید هیئت وزیران برسد و ما مجددا موضوع واگذاری استقلال و پرسپولیس را با جدیت و با کمک سلطانی فر آغاز خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا