اخبار عمومی

مدل کابینت جزیره ای برای آشپزخانه های مدرن و شیک

 

در آشپزخانه های جزیره ای از طراحی جذابی برای مدل کابینت استفاده می شود. با این شگرد تا حد زیادی در فضا صرفه جویی می شود. در ادامه با ایده های طراحی مدل کابینت جزیره آشنا خواهید شد.

انتخاب مدل کابینت جزیره نیز به مثابه یک انتخاب هوشمندانه برای بهره برداری از تعداد کابینت های بیشتر در محیط آشپزخانه می باشد. این سبک در آشپزخانه مدرن بسیار قابل استفاده است.

تصاویر مدل کابینت جزیره ای زیبا و شیک

اگر چه از آشپزخانه به عنوان قلب خانه یاد می شود اما زمانی که طرح جزیره ای در دکوراسیون آشپزخانه به کار می رود، این احساس بیش از قبل رویت و هویدا می شود.

سبک طراحی آشپزخانه جزیره ای در آشپزخانه های مدرن و بزرگ قابل استفاده است. هر چند نمونه این طرح ها را به ندرت می توان درآشپزخانه های کوچک دید. خوشبختانه در طراحی جزیره آشپزخانه تنوع زیادی به شکل منحنی، بیضی، نیم دایره و… وجود دارد. این طرح ها، تعداد کابینت تعبیه شده در جزیره را مشخص می کند.

 

طراحی زیبای کابینت

طرح سنتی کابینت مدل جزیره ای

دیزاین شیک کابینت طرح جزیره ای

مدل کابینت جزیره شیک و زیبا

طراحی مدرن کابینت جزیره

دیزاین جذاب کابینت آشپزخانه

طراحی شیک مدل کابینت جزیره

طراحی کابینت جزیره ای

دکوراسیون شیک آشپزخانه با طرح کابینت جزیره

چیدمان متفاوت طرح کابینت جزیره

در کابینت های منحنی طویل و نیم دایره می توان تعداد کابینت های آشپزخانه را افزایش داد. برای این ناحیه می توانید از کشو یا گنجه استفاده کنید. ضمن اینکه در آشپزخانه کلاسیک نیز باید از طرح کابینت کلاسیک کمک گرفت.

معمولاً روی این جزیره، سینک آشپزخانه قرار گرفته است. بنابراین بهتر است بسیاری از ظروف را در همین ناحیه از کابینت جای گذاری کنیم. در این صورت برای شستن و استفاده از ظروف دچار زحمت و دردسر نمی شویم.

طراحی فوق العاده طرح جزیره ای کابینت

کابینت مدل جزیره ای زیبا و متفاوت

دیزاین ظریف کابینت آشپزخانه جزیره ای

چیدمان شیک کابینت طرح جزیره

دیزاین عالی آشپزخانه با کابینت جزیره

دکوراسیون زیبای محیط داخلی آشپزخانه با طرح جذاب جزیره

دکوراسیون زیبای آشپزخانه با طرح جزیره

طرح کابینت جزیره در آشپزخانه سنتی

طراحی شیک کابینت مدل جزیره

طراحی کابینت آشپزخانه

برای پوشش جزیره نیز بهتر است از سنگ مرمر یا گرانیت استفاده شود. شکل طراحی کابینت به انتخاب شما بستگی دارد. نیازی نیست در این محیط حتماً از طرح های زاویه دار و تیز برای جزیره استفاده کنید.

با انتخاب طرح جزیره از بسیاری از ریخت و پاش های بی منظور و ظروف رها شده در محیط آشپزخانه جلوگیری می شود. ضمن اینکه از این جزیره به عنوان میز آشپزخانه برای صرف صبحانه و … نیز می توان استفاده کرد.

با انتخاب طرح کابینتی جزیره ای، دکوراسیون آشپزخانه خود را به نمونه ذهنی نزدیک کرده اید. در پایان از همراهی شما با ایده های طرح کابینت جزیره بسیار خرسندیم و امیدواریم از ایده های ارائه شده لذت برده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا