اخبار صنعت برق

وزیر نیرو در سفر به استان ایلام خبر داد:

وزیر نیرو در ایلامبه‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان در حاشیه بازدید از تاسیسات آب و برق پایانه مرزی مهران با حضور در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه این وزارتخانه همکاری خوبی با دستگاه‌های مسئول در کشور عراق برای پذیرایی از زوار اربعین داشته است، عنوان کرد: برای اربعین امسال موفق شده‌ایم با استقرار چهار واحد تولید آب بسته‌بندی در مرزها و پایانه‌های خود ظرفیتی در حدود ۳۵۰ هزار بسته آب را در شبانه روز تولید و در اختیار زوار قرار دهیم.
وی با اشاره به استقرار هشت دستگاه واحد کنترل کیفیت آب، گفت: این مراکز به شکل سیار در حال بررسی کیفیت آب مناطق یاد شده هستند تا با حصول اطمینان از تامین آب سالم مشکلی در سوی مرز وجود نداشته باشد.
وزیر نیرو با اشاره به نصب هزار و ۵۰۰ واحد دوش سیار در هر دو سوی مرز برای استفاده زوار، اظهار کرد: در زمینه تامین روشنایی نیز در سمت ایران حدود ۶۵۰ هکتار پارکینگ را مجهز به سیستم روشنایی کرده‌ایم.
اردکانیان تاکید کرد: همچنین ۴۰ اکیپ فنی آب و برق نیز در هر دو سوی مرز و شهرهای کربلا و نجف برای خدمات رسانی هر چه بهتر به زوار مستقر شده‌اند.
وی با اشاره به توسعه خط آبرسانی به پایانه چذابه، گفت: در سال جاری با اجرای این طرح نسبت به سال گذشته امکانات وسیع‌تری را در اختیار زوار قرار داده‌ایم که امیدواریم با تدابیر صورت گرفته از حیث تامین آب سالم، روشنایی و سایر نیازهای مرتبط با این وزارتخانه مشکلی پیش نیاید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا