انرژی های تجدیدپذیر

سومین همایش ملی نیروگاه‌های خورشیدی ایران برگزار می‌شود

 نیروگاه‌های خورشیدی

 

سومین همایش ملی نیروگاه‌های خورشیدی ایران با حضور فعالان، سرمایه گذاران، تشکل‌های صنفی و نهاد‌های دولتی و خصوصی ایران، دهم و یازدهم مهرماه سال جاری در محل سالن همایش‌های بین المللی صدرا در تهران برگزار می‌شود.

 

مهمترین موضوعات

تحلیل اقتصادی و سرمایه‌گذاری احداث نیروگاه‎‌های خورشیدی در شرایط فعلی ایران، سیاستگذاری‌های آتی دولت در این حوزه، ارایه مباحث فنی، انتقال تجربه‌های احداث شده، چالش‌های احداث و بهره برداری و قوانین و مقررات اخذ مجوز و سرمایه‌گذاری در نیروگاه‌های خورشیدی و… از مهمترین موضوعاتی هستند که در این همایش ارایه خواهد شد.
نیروگاه خورشیدی
نیروگاه خورشیدی

 

بر پایه این گزارش، این رویداد تخصصی به عنوان بزرگترین گردهمایی نیروگاه‌ خورشیدی ایران، فرصتی استثنائی برای ایجاد ارتباط و شبکه سازی میان سرمایه گذاران و فعالان نیروگاه‌های خورشیدی در ایران خواهد بود.

 

کارگاه تخصصی

سه کارگاه تخصصی با عناوین، طراحی سیستم الکتریکال، حفاظتی و کنترل نیروگاه خورشیدی بزرگ، طراحی کاربردی نیروگاه خورشیدی بزرگ با نرم افزار ۶ PVSyst با مدلسازی نیروگاه واقعی در ایران و آموزش علمی طراحی و نصب نیروگاه خورشیدی با مونتاژ کارگاهی سیستم واقعی خورشیدی نیز همزمان با همایش برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاع از جزئیات بیشتر به آدرس www.ir-solar.com مراجعه نمایند.

 

ساختمان های هوشمند نصب و طراحی و تاسیسات حفاظتی pdf

نقشه های برق ساختمان pdf (آشنایی با طراحی و اجرای نقشه های برق مسکونی)

کلیدهای اتوماتیک برق – تست ، تنظیم ، نگهداری و تعمیر pdf

کتاب الکترونیک کاربردی رشته الکتروتکنیک PDF

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا