اخبار صنعت برق

نصب تجهیزات عزاداری به شبکه‌های برق خطر بروز حوادث را تشدید می‌کند

شبکه‌های برق و خطر بروز حوادث هنگام نصب تجهیزات عزاداری

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان چهارمحال وبختیاری ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) بر رعایت اصول ایمنی در مساجد، حسینه‌ها و هیئت‌های عزاداری تاکید کرد و گفت: نصب تجهیزات عزاداری به تاسیسات شبکه‌های برق، خطر بروز حوادث را در پی دارد.

مجید فرهزاد مدیر عامل شرکت توزیع  برق استان چهارمحال وبختیاری ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) بر رعایت اصول ایمنی در مساجد، حسینه‌ها و هیئت‌های عزاداری تاکید کرد و گفت: نصب تجهیزات عزاداری به تاسیسات شبکه‌های برق، خطر بروز حوادث را در پی دارد.

وی در ادامه این خبر با اشاره به اینکه شبکه‌های برق رسانی عایق نیستند افزود: نزدیک کردن اجسام به حریم شبکه‌های برق رسانی جهت برپایی تکایا و نصب داربست، خطر برق گرفتگی و ایجاد حادثه را تشدید می‌کند.

 فرهزاد با تاکید بر اینکه پایه‌ها و تجهیزات برق رسانی محل مناسبی برای نصب پرچم و وسایل عزاداری نیست، از مسئولین هیئت‌ها خواست به منظور حفظ جان خود وسایر شهروندان و جلوگیری از وقع حوادث ناگوار، از نصب هرگونه تجهیزات به پایه‌ها و تاسیسات برق رسانی خودداری کنند.

وی در پایان این خبر خاطر نشان کرد: مسئولین هیئت‌ها می‌توانند جهت برقراری انشعاب موقت برق به امور برق محل سکونت خود مراجعه نموده و نسبت به اخذ انشعاب اقدام نمایند ودر صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت‌های برق با شماره ۱۲۱، گزارش نمایند.

تجهیزات عزاداری
عزاداری

 

 

جزوه متون حقوقی ۱ رشته حقوق به همراه نمونه سوالات

جزوه-متون-حقوقی-1-رشته-حقوق-به-همراه-نمونه-سوالاتکتاب متون حقوقی ۱ رشته حقوق پیام نور + ترجمه آن + نمونه سوالات دانلود فایل

 

نقشه های برق ساختمان pdf (آشنایی با طراحی و اجرای نقشه های برق مسکونی)

دانلود جزوه منابع تغذیه سوئیچینگ استاد علیرضا هادی و امیر کاشی

جزوه آزمایشگاه الکترونیک صنعتی pdf

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا