اخبار عمومی

سرمربی تیم امضای مرا جعل کرد/ حتی شام هم به من ندادند!

ورزش بانوان،تیم ملی فوتسال بانوان،ساری،فوتسال ستاره محمدیستاره محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اختلافاتش با باشگاه استقلال ساری و اخراج از این تیم گفت: حدود سه سال است که برای استقلال ساری بازی می کنم. در سال نخست، در نیم فصل ابتدایی سال، ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کردم و بقیه مبلغ را به دلیل اینکه تیم در رقابت ها، مقامی کسب نکرده بود، پرداخت نکردند. در صورتی که در قرارداد بندی مبنی بر اینکه اگر تیم نتیجه نگرفت مبلغ قرارداد به طور کامل پرداخت نشود، وجود نداشت اما آنها برخلاف قرارداد این کار را اجرایی کردند.

وی افزود: در سال دوم نیز در نیم فصل ابتدایی حتی یک هزار تومانی هم دریافتی نداشتم و تنها قول و قرار به ما دادند. به این دلیل من نیز در نیم فصل دوم از تیم جدا شدم. در سال سوم نیز سرپرست تیم که بعدا سرمربی تیم شد با من تماس گرفت و بیان کرد امسال شرایط متفاوت است و مدیرعامل قول داده تا قراردادها به صورت کامل پرداخت شود. در حالی که می دانستم نمی شود به وعده های او اعتماد کنم اما با این تیم مجدد قرارداد بستم و دوباره همان داستان ها تکرار شد.

بازیکن تیم فوتسال بانوان ساری اظهار داشت: البته با این شرط پذیرفتم که با این تیم بازی کنم که ابتدا به من پیش پرداخت بدهند و پس از بازی هفته نخست نیز ۳۰ درصد از مبلغ قراردادم را پرداخت کنند اما فقط یک میلیون تومان پیش پرداخت به من داده شد و دیگر خبری از ۳۰ درصد قرارداد نشد. هفته ها گذشت و در بازی با آبادان یک میلیون تومان دیگر به ما پرداخت گردید و کلاً در این سه سال مجموع دریافتی من دو میلیون تومان شد.

ستاره محمدی در ادامه درباره تقلب باشگاه و جعل امضای او در قرارداد تصریح کرد: موضوع دیگر این است که باشگاه در زمان عقد قراردادها تقلب کرده است. در قرارداد داخلی که قراردادی محرمانه بین بازیکن و باشگاه است، یک برگه مقابل من گذاشته شد که تنها لوگوی باشگاه استقلال ساری روی آن بود اما خبری از امضای مدیرعامل و مسئولان باشگاه نبود. من قرارداد را امضا کردم در حالی که می دانستم بدون مهر و امضای مدیرعامل فایده ای ندارد. از طرف دیگر قرارداد چهاربرگ که قرارداد اصلی است و به فدراسیون فوتبال ارسال می شود، به جای من از طرف سرمربی امضا شد و در آن مبلغ قرارداد را صد هزار تومان ذکر کرده بودند. این مبلغ برای تمام بازیکنان یکسان بود با این تفاوت که آنها خود برگه قرارداد را امضا کرده بودند اما من از این قرارداد اطلاعی نداشتم و سرمربی به جای من آن را امضا کرده بود.

وی خاطرنشان کرد: من زمانی متوجه این قرارداد شدم که از تیم اخراج و به دنبال حق و حقوقم بودم. نصیری (مسئول لیگ فوتسال بانوان) به من گفت که از طریق هیئت فوتبال پیگیر قراردادت باش و من نیز این کار را انجام دادم و در هیئت فوتبال استان، نسخه ای از قرارداد چهاربرگ اصلی را دیدم که در آن مبلغ قرارداد من ۱۰۰ هزار تومان ذکر شده بود. من پیگیر این ماجرا هستم و در تشخیص امضا مشخص خواهد شد که سرمربی امضای مرا جعل کرده است.

ستاره محمدی در ادامه به روند درمانی خود اشاره و تصریح کرد: کشاله ران من طبق نظر پزشک نیمه پاره است و اگر مداوا نشود به طور کامل پاره خواهد شد و باید دو سال از فوتسال به طور کامل دور باشم. سرمربی حتی حاضر نشد پیگیر روند درمان من باشد و زمانی که از او حق و حقوقم را خواستم مرا کمیته انضباطی کرد و از تیم نیز اخراج شدم. حتی به هتل محل اقامت نیز تماس گرفت و اعلام کرد که مرا از هتل اخراج کند و هزینه دو روز اقامت در هتل را از خودم دریافت کند. حتی آن شب به من شام هم ندادند.

بازیکن تیم فوتسال استقلال ساری در پایان گفت: به سرمربی گفتم که من در این شهر غریب هستم و نمی توانم در حالی که با تیم قرارداد دارم از پدرم پول دریافت کنم. نمی شود که من سه ماه در این شهر باشم، از خانه و خانواده دور و پولی نیز دریافت نکنم. او به من قول داد که قرارداد را پرداخت خواهد کرد اما هفته ها گذشت و در پایان من از تیم اخراج شدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا