اخبار صنعت برق

برگزاری مانور پدافند غیر عامل توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

توزیع برق خوزستان برگزاری مانور پدافند غیر عامل توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و با هدف سنجش سطح آمادگی مراکز و دستگاه های عملیاتی و حساس استان مانور پدافند غیرعامل  توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان رضا غضنفری، مدیر عامل این شرکت  گفت با توجه به لزوم ارتقاء سطح آمادگی مراکز، تاسیسات و دستگاه های عملیاتی و حساس استان  در زمان بروز حادثه و بحران، این شرکت در یک عملیات هماهنگ، مانور پدافند غیر عامل را با قطع برق این مراکز و دستگاه ها و استفاده از مولد های اضطراری برگزار نمود.

رضا غضنفری، مدیر عامل شرکت توزیع برق خوزستان بیان کرد: در مانوری که از مرکز کنترل دیسپاچینگ حوزه ستادی شرکت توزیع برق خوزستان مدیریت می شد با قطع جریان برق به مدت ۳۰ دقیقه میزان آمادگی و سرعت عمل مراکز و دستگاه های عملیاتی و حساس در استفاده از مولد های اضطراری مورد سنجش قرارگرفت.

وی افزود انجام این مانور را موفق خواند و اظهار داشت عملیات یاد شده بدون وجود هیچ گونه مشکل و یا وقفه در عملکرد مراکز و شرکت ها و سازمان های مربوطه با تامین برق به وسیله مولد های اضطراری به پایان رسید.

گفتنی است مانور پدافند غیر عامل با نظارت مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استانداری خوزستان و شرکت توانیر در سطح استان خوزستان صورت گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا