اخبار صنعت برق

خانه‌های امروزی با سیستم‌های خورشیدی متصل به شبکه

پنل‌های PV برای مصرف خانگی به طور کلی بر روی سقف و در یک زاویه خاص برای به حداکثر رساندن مقدار نور خورشید که هر پنل دریافت می‌کند، نصب می‌شوند.
خانه‌های حومه در استرالیا و نیوزیلند از طریق خطوط برق به شبکه وصل می‌شوند. سیستم برق از جریان متناوب ۲۴۰V (AC) استفاده می‌کند، اما برق توسط پنل‌های خورشیدی شامل جریان مستقیم (DC) تولید شده است. برای تبدیل برق DC به AC برای استفاده معمولی خانگی، سیستم‌های PV خورشیدی متصل به شبکه یا دارای یک اینورتر برای هر پنل PV به نام میکرواینورتر است و یا از یک اینورتر تک برای یک استرینگ از پنل‌های PV به نام اینورتر استرینگ مرکزی تشکیل شده است.
سومین راه حل اینورتر استفاده از بهینه ساز توان است که یک واریانس از اینورتر استرینگ و میکرو اینورتر است. همه این تکنیک‌های فنی می‌توانند یک سیستم خورشیدی بزرگ ایجاد کنند.
با مشاوره خود در این مورد مشاوره کنید که کدام یک از این راه حل‌های اینورتر مناسب‌ترین گزینه را ارائه می‌دهند. بهترین کیفیت‌های اینورتر، میکرو/ اینورتر مارک‌های Fronius، SMA، Solaredge و Enphase هستند.خانه‌های امروزی با سیستم‌های خورشیدی متصل به شبکه ابتدا خودشان برق تولیدی را مصرف می‌کنند قبل از اینکه به شبکه برق سوئیچ شوند و اگربرق بیشتری از سیستم خورشیدی مورد نیاز باشد قادر به تولید آن هستند.
اگر شما باتری‌های خورشیدی به سیستم خود اضافه کنید سیستم خورشیدی متصل به شبکه قادر به انرژی در منزل برای استفاده در شب نیز می‌باشد.
در شکل‌های زیر سیستم های متصل به شبکه خانگی با باتری و بدون باتری نشان داده شده است.
خانه‌های امروزی با سیستم‌های خورشیدی متصل به شبکه
خانه‌های امروزی با سیستم‌های خورشیدی متصل به شبکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا