شرکتهای توزیع برق

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات جاری توزیع برق شیراز

برق،اخبار برق،صنعت برق،توزیع برق شیراز، مهندس کرم رضایی،شرکت توزیع نیروی برق شیراز،سامانه تحقیقات برق، معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر،شیراز و فارس،برقهای غیر مجاز توزیع برق شیراز

به گزارش روابط عمومی توزیع نیروی برق شیراز، جلسه‌ای با حضور مهندس کرم رضایی، معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر، مهندس جلال زراعت پیشه مدیرعامل و معاونان و مدیران توزیع برق شیراز، با هدف بررسی مسائل و مشکلات جاری و پاسخگویی به ابهامات نحوه اجرای دستورالعمل ها، بخشنامه ها و انتظارات موجود، برگزار شد.

در این جلسه مدیران دفتر تحقیقات، توسعه مدیریت ، امورکارکنان و دفتر آموزش و دفتر فناوری اطلاعات، شرکت توزیع نیروی برق شیراز، مسائل و اقدامات مد نظر را تشریح کردند.

در ادامه این جلسه، مدیران دفاتر تحقیقات توسعه مدیریت و بهره وری- منابع انسانی و آموزش و همچنین فناوری اطلاعات، شرکت توانیر، انتظارات مد نظر را مطرح کرده و در نهایت انتظارات عمومی از شرکت توزیع نیروی برق شیراز نیز طرح شد.

براساس این گزارش در بخش انتظارات عمومی، رعایت اصل عدالت استخدامی، پاسخ به موقع به مکاتبات اداری، همکاری برای مشارکت همکاران با تجربه در قالب کمیته ها، تشویق همکاران برای مشارکت در تهیه مقالات علمی، تشویق به مشارکت و حضور فعال در نشست های تخصصی، کنترل و نظارت جدی بر نحوه صحیح بخشنامه و دستورالعمل های ابلاغی، رعایت حقوق شرعی و قانونی همکاران و ذینفعان، دقت در پاسخ دستگاه های نظارتی و کمک گرفتن از همکار حقوقی یا وکیل، رعایت سطوح مکاتبات در نامه نگاری ها، حضور به موقع و مستمر مدیران در نماز جماعت، تلاش برای حذف گلوگاه های احتمالی بروز فساد و توجه ویژه به موضوع عفاف و حجاب، مطرح شد.

همچنین در بخش انتظارات دفتر توسعه مدیریت و بهره وری، تنظیم به موقع سازمان تفصیلی پس از ابلاغ مصوبه مجمع عمومی، بروز رسانی شرح وظایف واحدهای سازمان، تهیه و تدوین آمار بروز شده اطلاعات پست های سازمانی، تهیه گزارش مطالعه و کارسنجی برای اصلاح و تعدیل ساختار سازمانی، درج دقیق عناوین و پست های سازمانی مصوب، ورود اطلاعات پست های سازمانی مصوب با آخرین تغییرات در سامانه ملی مدیریت، مشارکت در ارزیابی عملکرد سالانه، تلاش برای تحقق اهداف تعیین شده در سند بهره وری، همکاری در پروژه اندازه گیری بهره وری شرکت توانیر و شرکتهای زیر مجموعه، استقرار چرخه بهره وری براساس دستورالعمل سازمان ملی بهره وری و …. مطرح شد.

در این جلسه دفتر تحقیقات و توسعه فناوری شرکت توانیر نیز؛ اولویت دهی و اهتمام به عقد قراردادهای تحقیقاتی، حضور موثر در همایش و نمایشگاه ارتباط صنعت برق، دانشگاه و مراکز پژوهشی، تاکید به ثبت اولویت های تحقیقاتی سالانه در سامانه تحقیقات برق، برگزاری سمینارهای داخلی برای پروژه های پایان یافته، انتصاب افراد با انگیزه، علمی و علاقمند به تحقیقات در سمت های تحقیقاتی، پرهیز از جابه جایی زود هنگام مدیران تحقیقات، تکمیل عملکرد تحقیقات به شکل پیوسته، بررسی فنی و اقتصادی قبل از انعقاد پروژه های تحقیقاتی و … را به عنوان انتظارات مطرح کرد.

در ادامه جلسه همچنین مدیران کل دفاتر توسعه منابع انسانی و آموزش، و فناوری اطلاعات و ارتباطات و آمار نیز مواردی را در قالب انتظارات پیش بینی شده از دفاتر مرتبط در شرکت توزیع نیروی برق شیراز مطرح کردند.

به گزارش روابط عمومی توزیع برق شیراز، معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر، در ادامه سفر دو روزه خود به شیراز و فارس، از مرکز اجرائیات و جمع آوری برقهای غیر مجاز توزیع برق شیراز بازدید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا