ورزشی

راه‌حل مشکل حضور زنان در ورزشگاه، واقع‌نمایی است

اخبار ورزشی،خبر ورزشی،ورزش زنان،ورزش بانوان،نماینده مردم تهران،فاطمه حسینی،حضور زنان در ورزشگاه‌،زنان تماشاگرفاطمه حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره موانع حضور زنان در ورزشگاه‌ها اظهار داشت: برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها منع قانونی وجود ندارد بنابراین مجلس به عنوان قانون‌گذار تکلیفی ندارد. در این زمینه مسئله اجرا و نظارت مطرح است که همچنان در مجلس پیگیری می‌شود.
وی اضافه کرد: از وزیر ورزش و جوانان در خصوص ممانعت از حضور زنان در ورزشگاه‌ها سوال کردیم. مسعود سلطانی‌فر اردیبهشت امسال در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شد و گفت که مخالفتی با حضور زنان در ورزشگاه ندارد اما مشکل، مخالفت نیروی انتظامی است.
این نماینده مجلس ادامه داد: همین موضوع از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور هم سوال شد و وی نیز ادعا کرد که از سوی وزارت کشور ممانعتی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها وجود ندارد.
حسینی در پایان گفت: بهترین راهکار برای حل این مشکل، واقع‌نمایی است. اگر گامی برای رفع این مشکل برداشته می‌شود، رسانه‌ها آن را به صورت کامل و مطابق با واقعیت منعکس کنند تا مشکل زودتر برطرف شود.
چندی پیش تعدادی از زنان تماشاگر توانستند ابتدا در دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی و سپس فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و کاشیماآنتلرز ژاپن حضور پیدا کنند اما این موضوع در مسابقات بعدی ادامه پیدا نکرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا