حوادث برق

اتصالی برق موجب آتش سوزی اداره فرهنگ و ارشاد منوجان شد

برق ، خبربرق ، صنعت برق ، کرمان ، غلامحسین محمودی ، منوجان ، اداره فرهنگ و ارشاد ، اتصالی برق ، آتش سوزی به دلیل اتصالی برق ، آتش سوزیاداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منوجان ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز قبل از شروع یک روز کاری دچار حریق شد.

غلامحسین محمودی امروز  در ارتباط با آتش‌سوزی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: صبح امروز برای شروع کار اداری به همراه کارکنان به اداره وارد شدیم که با سانحه آتش‌سوزی مواجه شدیم و بلافاصله با آتش‌نشانی و اتفاقات برق تماس برقرار کردیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منوجان ادامه داد: آتش‌نشانی و اتفاقات برق خیلی زود وارد محل حادثه شدند که با همکاری ماموران آتش‌نشانی، اتفاقات برق و کارکنان شروع به خاموش کردن آتش کردیم که در نهایت توانستیم آتش را مهار کنیم.

محمودی بیان داشت: ساختمان اداره در دو طبقه بالا و یک طبقه زیر زمین قرار دارد که این حادثه در طبقه منفی یک اتفاق افتاد و طبق نظرات کارشناسان آتش‌نشانی و اتفاقات برق حادثه بر اثر اتصالات برق صورت گرفته است.

وی در خصوص خسارات وارد شده تصریح کرد: تاسیسات طبقه منفی یک که شامل سیم‌کشی برق، لوله‌کشی آب و سیستم گرمایشی و سرمایشی بود دچار سوختگی شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منوجان خاطرنشان کرد: از آنجایی که تفاهم‌نامه‌ای بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معین اقتصادی منوجان به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی دیجیتال امضا شده بود، تعداد ۳۷ دستگاه کامپیوتر به همراه میز و تجهیزات کامل در این طبقه نگهداری می‌شد که تعدادی از این دستگاه‌ها دچار سوختگی شد.

محمودی در خصوص میزان خسارت وارد شده، تصریح کرد: میزان خسارات وارد شده در دست بررسی است و به محض مشخص شدن اعلام می‌شود.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا