شرکتهای توزیع برق

مانور عملیاتی «وحدت» در ۲۰ روستای تویسرکان برگزار شد

برق،اخبار برق،صنعت برق،شرکت توزیع نیروی برق استان همدان،تویسرکان،بهسازی شبکه توزیع برق،محمدمهدی شهیدیبه گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، مانور جابجایی و بهسازی شبکه توزیع برق روستایی شهرستان تویسرکان با عنوان «مانور وحدت» با حضور محمدمهدی مفتح نماینده شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، محمد مهدی شهیدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و حسن ظفری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همدان و جمعی از معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در روستای بادامک تویسرکان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در مراسم افتتاحیه این مانور اظهار داشت: با اجرای این مانور ۱۵۰ پایه بتونی در ۲۰ روستای شهرستان تویسرکان برای اولین بار در سطح استان طی یک عملیات مانوری در یک روز نصب می‌شود.

محمدمهدی شهیدی افزود: انجام این پروژه طی عملیات مانوری علاوه بر اصلاح شبکه و تأثیری که بر کاهش زمان خاموشی دارد یک کار تمرین شده برای زمان‌های بروز بحران است که انجام آن می‌تواند الگویی برای سایر ادارات برق استان همدان باشد.

وی در ادامه با اشاره به استفاده از ظرفیت پیمانکاران و بخش خصوصی در این پروژه و نیز ایجاد دفترخدماتی در بخش قلقلرود گفت: ایجاد یک دفتر خدماتی در بخش قلقلرود به عنوان یک کار نو در سطح استان محسوب می‌شود که باعث تسریع در خدمت‌رسانی می‌شود که مقرر است این امر در سایر شهرستان‌های استان نیز اجرایی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان همچنین با اشاره به تاثیر دریافت وصول مطالبات بر بهبود خدمت‌رسانی ابراز داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ۱۲۰ میلیارد تومان مطالبات از مشترکین دارد که در صورت دریافت این مطالبات امکان تسریع در سرویس و خدمات روشنایی در سطح استان ایجاد می‌شود.

محمدمهدی مفتح نماینده مردم شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از مدیریت برق شهرستان تویسرکان در مورد اقدامات جهادی در اجرای پروژه‌های بهسازی و اصلاح شبکه،  پیگیری ضربتی اینگونه طرح‌ها را در ایجاد آبادانی روستاهای استان همدان مؤثر دانست.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان نیز در ادامه با اشاره به جابجایی و بهسازی شبکه توزیع ۲۰ روستا و نصب ۱۵۰ پایه ستون برق در این پروژه گفت: مانور وحدت همانگونه که از نام آن برداشت می‌شود با همکاری نماینده شهرستان تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، همکاری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در تخصیص اعتبارات داخلی، همکاری فرمانداری شهرستان تویسرکان در تخصیص اعتبارات استانی در شورای برنامه‌ریزی و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها انجام می‌شود.

رضا جلیلوند در ادامه با اشاره به تخصیص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به این پروژه جابجایی و بهسازی شبکه توزیع برق در ۲۰ روستا افزود: طی این پروژه شبکه برق ۲۰ روستای بادامک، بوجان، سوری، آرزوج، قصبستان، حمیل‌آباد، کمانگران، جوادیه، قلعه آستیجان، شوق آباد، کهنوش، فریازان، منجان، رودآور، وردآورد علیا، جرا، سوتلق، کنجوران، سید شهاب، جعفریه، قلقل، ترمیانک، سازیان، قاسم آباد، اکبرآباد، برگچه، شهرستانه، باباپیر و  ولاشجرد  بهسازی  خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا