اخبار عمومی

جلالی: پرسپولیس از تک موقعیتش استفاده کرد

 لیگ ، برتر ، فوتبال ، جلالی ، باخت ، پیکانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، مجید جلالی بعد از باخت ۲ بر یک مقابل پرسپولیس گفت: هر گلی در فوتبال به ثمر می رسد اشتباهی رخ می‌دهد. گل اول پرسپولیس روی اشتباه داور بود و گل دوم هم اینگونه خوردیم. بازیکنانم با تمام وجود تلاش و مسلط و خوب بازی کردند.
وی افزود: در سال دو بار شانس بازی در ورزشگاه آزادی داریم و ای کاش می‌توانستیم بیشتر در اینجا بازی کنیم و این فضای خوبی برای نشان دادن خودتان است. حیف شد اگر می بردیم تا رده چهارم جدول بالا می آمدیم.
سرمربی تیم پیکان گفت: هر چقدر از برانکو تمجید کنیم کم است او از نظر فنی و شخصیتی خود را در فوتبال ایران اثبات کرده است، اما اینکه بگوییم بضاعت بازیکن، برای من سؤال بزرگی است، کدامیک از بازیکنان پرسپولیس که امروز مقابل ما بازی کردند، در فینال آسیا غایب بودند؟ فقط دروازه‌بانشان در آن مسابقه حضور نداشت. به جز یکی دو بازیکنی که در دقیقه ۹۴ برانکو به میدان آورد بقیه همه در فینال بازی کرده بودند.
وی افزود: حق هوادار است که به تیمش تعصب داشته باشد و به نفع تیمش حرف بزند، البته برخی دوستان رسانه‌ای هم اول هوادار هستند بعد رسانه و این اشکال دارد.
بضاعت پرسپولیس خوب بود، اگر بگویند پرسپولیس افت انگیزه داشت و بدون تمرین بود قابل قبول است، اما اینکه بگویید پرسپولیس بازیکن نداشت قبول ندارم. ما هم چهار بازیکن‌مان در تیم امید بودند.
جلالی ادامه داد: مهدی شیری هم محروم بود، اما یکبار این مسئله را نگفتم. هیچ‌ کدام از اهالی رسانه هم نگفتند که پیکان ملی‌پوشانش را ندارد. البته به این فضا در این سی سال عادت کرده‌ام، هر وقت با این تیم‌ها بازی کردم، اگر پیروز شدم، پرسپولیس و استقلال اشکال داشتند یا داور اشکال داشت، ما هیچ جای این معادله نبودیم.
وی افزود: از بازی که در نود دقیقه شد ناراحت نیستم، از همه بازیکنان هم ممنون هستم. فوتبال خوبی بازی کردیم، داور هم خیلی خوب داوری کرد، اما روی تک اشتباهی که داشت، مستقیما روی نتیجه بازی تأثیر گذاشت، نمی‌دانم چرا روی گل اول پرسپولیس داور آن خطا را اعلام کرد؟ روی گل دوم هم دروازه‌بان ما مرتکب اشتباه شد. آن شوتی هم که ما از پشت محوطه جریمه زدیم، بازیکنان می‌گویند گل شد اما من نمی‌دانم.
سرمربی پیکان در مورد اینکه برانکو به داوری مسابقه اعتراض داشت، گفت: هر وقت گلی به ثمر می‌رسد اشتباه رخ می‌دهد. شیخ ویسی در بازی‌های متعددی دروازه‌بانی خوبی انجام داده است، خیلی حیف شد، واقعا ناراحتم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا