اخبار صنعت برق

تبدیل ۱۵ کیلومتر شبکه سیمی و فرسوده قروه به کابل خودنگهدار

 برق ، خبربرق ، صنعت برق ، فرهاد میمنت آبادی ، قروه ، کردستان ، توزیع برق ، کابل خودنگهدارمدیر توزیع برق شهرستان قروه گفت: در راستای اصلاح و بهینه سازی شبکه‌های فرسوده و سیمی، افزایش قابلیت اطمینان در مقابل شرایط جوی و اتفاقات ناشی از برخورد اشیای خارجی، رفع ضعف ولتاژ مشترکان، جمع آوری برق‌های غیرمجاز و جلوگیری از سرقت انرژی و همچنین کاهش تلفات، ۱۵ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار تبدیل شد.
فرهاد میمنت آبادی افزود: این طرح در شهر قروه، ناحیه منفصل شهری قلعه، روستا‌های مالوجه، ناظم آباد و قوچاق با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و دویست میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان انجام شده که با این کار، امکان سرقت سیم مسی و انرژی بطور کامل از بین می‌رود.
وی ضمن ابراز امیدواری برای تخصیص اعتبار لازم در خصوص تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگه دار بیان کرد: امیدوارم با تخصیص اعتبار لازم در آینده بتوانیم در سایر نقاط شهرستان با اجرای طرح تبدیل شبکه‌های سیمی به کابل خودنگهدار افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه رابالا برده و شاهد کاهش انرژی توزیع نشده و کمترین خسارات و تلفات انرژی و شبکه در شهرستان باشیم. لازم به ذکر است شهرستان قروه دارای بیش از ۵۲ هزار و ۸۰۰ مشترک برق است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا