اخبار صنعت برق

اردکانیان درجلسه کمیسیون انرژی حضور نیافت

 برق ، خبربرق ، صنعت برق ، کمیسیون انرژی مجلس ، کمیسیون انرژی ، وزیر نیروسخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بخشی از سوالات نمایندگان مربوط به مسائل و مشکلات حوزه‌های انتخابیه است، اضافه کرد: موضوع تولید برق و همچنین کمبود آب، محور سوالات نمایندگان از وزیر نیرو است.
اسدالله قره خانی، سخنگوی کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، در تشریح جلسه عصر دیروز (سه‌شنبه ۲۹ آبان) این کمیسیون گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود رضا اردکانیان، وزیر نیرو برای ارائه پاسخ به سوال ۹ تن از نمایندگان در کمیسیون حاضر شود.

وی افزود: به دلیل اینکه وزیر نیرو در سفر رئیس‌جمهور به آذربایجان غربی هیئت دولت همراهی کرده در جلسه کمیسیون حاضر نشد. قرار است در جلسه هفته آینده برای ارائه توضیحات در این کمیسیون حاضر شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بخشی از سوالات نمایندگان مربوط به مسائل و مشکلات حوزه‌های انتخابیه است، اضافه کرد: موضوع تولید برق و همچنین کمبود آب، محور سوالات نمایندگان از وزیر نیرو است.

قره‌خانی تأکید کرد: اگر طراحان سؤال از توضیحات وزیر قانع شوند سوالات از دستورکار خارج می‌شود. در غیر این صورت سؤال برای رسیدگی در صحن تقدیم هیئت رئیسه پارلمان می‌شود.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا