شرکتهای توزیع برق

رشد ۱۰ درصدی فروش انرژی برق استان یزد در بخش صنعتی

فروش انرژی برق استان یزد،برق استان یزد،برق،خبر برق،صنعت برق، توزیع نیروی برق استان یزد،مهندس آرش نواب ،به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست با مدیر شهرک های صنعتی استان با اشاره به رشد ۱۰٫۲ درصدی در فروش انرژی بخش صنعت ، افزود: وجود شهرک‌های صنعتی در استان نمود اقتصاد مقاومتی همراه با حمایت از کالای ایرانی است که می‌تواند با استفاده از توانمندی‌های موجود استان و ارائه تولیدات، شاهد رشد صنعت و اقتصاد در منطقه باشیم

وی با ذکر اینکه سهم مصرف انرژی صنعت در بخش توزیع ۵۰ درصد و در کل استان ۷۳ درصد است ، خاطرنشان کرد : میزان فروش انرژی کل در بخش توزیع ۳ میلیون ۵۰۰ کیلووات ساعت است که در مجموع ۶٫۷ رشد داشته که شهر بهاباد با ۵۸٫۳ درصد افزایش و مشترکین امور برق دو ۱٫۱ درصد کمترین افزایش را داشته است.

این مسئول متذکر شد : دربخش خانگی ۴٫۶ درصد در بخش عمومی و کشاورزی ۲٫۹درصد . در بخش تجاری ۴٫۸ درصد رشد فروش انرژی در استان یزد وجود دارد.

نواب شهرک‌های صنعتی را فضای امن برای سرمایه‌گذاری، حمایت از تولید ملی و رونق کسب‌وکار دانست و گفت : صنعت برق استان به عنوان حامی همیشگی برای رفع موانع و مشکلات صنعت گران استان تلاش خواهد کرد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: شرکت شهرک ها باید از تمام سازوکارها و ظرفیت ها و پتانسیل ها جهت ایجاد حرکتی رو به رشد در حوزه اقتصادی استفاده کند.

  وی افزود: تعامل دستگاه‌های اجرایی در کاهش و برطرف کردن مشکلات در شهرک‌های صنعتی مهم بوده و توزیع نیروی برق نیز در حوزه بهینه سازی و پایداری شبکه ، آماده خدمت رسانی مطلوب خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا