اخبار صنعت برق

کاهش ۱۱۰مگاواتی پیک برق تبریز در سال ۹۸

توزیع نیروی برق تبریزبه گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، با اعلام خبر فوق افزود: ماموریت های ویژه برای عبور از پیک سال ۹۸، در چهار بخش طرح های ویژه ملی، برنامه های مدیریت سمت تقاضا، طرح های بهینه سازی، راهبردی و نگهداری شبکه و بهره‌وری اقتصادی به شرکت توزیع برق تبریز ابلاغ شده است.

وی در ادامه گفت: با تشریح وظایف اصلی خدمات انرژی یا ESCO، تشکیل کار گروهی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز و همکاران علاقه مند در حوزه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در دستور کار قرار گرفت.

وی در خصوص طرح های بهینه سازی راهبردی و نگهداری شبکه تشریح کرد: اجرای سیاست های ابلاغی درخصوص مدیریت دارایی با تاکید بر ارتقای فرآیندهای نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، ارتقای توان راهبری شبکه، هوشمند سازی، رویت پذیری و توسعه نقاط مانور، اجرای سیاست های ابلاغی در خصوص ارتقای سامانه های اطلاع رسانی و پاسخگویی به مشترکان و اجرای سیاست های ابلاغی در خصوص بهبود سطح ایمنی کارکنان از دیگر ماموریت های ویژه ابلاغی برای این شرکت است.

کاظمی با تاکید بر تدوین و اجرای برنامه های مدیریت مصرف در پیک بار ۹۸، گفت: شناسایی مشترکین پر مصرف به تفکیک هر تعرفه، شناسایی مساجد پر مصرف و تهیه بانک اطلاعاتی از این مشترکین در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی در خصوص برنامه های مدیریت سمت تقاضا گفت: می بایست جهت اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار تدوین شده در ضوابط اجرایی برنامه‌های پاسخگویی بار، با حداکثر پتانسیل از هم اکنون با اعزام مروجین مدیریت مصرف، اقدام شود.

مدیر عامل شرکت توزیع برق تبریزبا اشاره به موضوع بهره وری اقتصادی گفت: افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه های جاری شرکت و تمرکز کارکنان به ماموریت های اصلی سازمان، گفت اعمال کنترل های مناسب و مدیریت هوشمند منابع سرمایه ای با هدف اجرای طرح های دارای اولویتدار و تسویه بدهی‌های تولیدکنندگان و پیمانکاران با استفاده از ظرفیت های قانونی از طرح های ابلاغی در این بخش است.

گفتنی است ماموریت‌های ویژه برای گذر از پیک بار سال ۹۸ از سوی حسن متولی زاده، مدیرعامل شرکت توانیر به عادل کاظمی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ابلاغ شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا