شرکتهای توزیع برق

دیدار چهره به چهره وزیر نیرو با مردم در مسجد جامع ابوذر تهران

وزیر نیرو

همزمان با حضور وزیر نیرو در محله فلاح، میز خدمت شرکت های آب و فاضلاب و توزیع برق تهران بزرگ برای رسیدگی به مشکلات مردم در مسجد جامع ابوذر مستقر شده است.

رضا اردکانیان
رضا اردکانیان

 

وزیر نیرو همزمان با ششمین روز از هفته دولت با حضور در مسجد جامع ابوذر محله فلاح تهران با اهالی مناطق جنوبی پایتخت گفت وگو خواهد کرد.
رضا اردکانیان که طی این هفته با حضور در مناطق مختلف پایتخت پای صحبت های مردم نشسته است، عصر امروز هم با حضور در مسجد جامع ابوذر محله فلاح تهران با اهالی مناطق جنوبی پایتخت گفت وگو خواهد کرد.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته وزیر نیرو پیش از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع ابوذر حضور خواهد داشت و برای نمازگزاران منطقه نیز سخنرانی خواهد کرد.

 

حقوق ماهانه اردکانیان

 

توزیع برق تهران بزرگ

همزمان با حضور وزیر نیرو در محله فلاح، میز خدمت شرکت های آب و فاضلاب و توزیع برق تهران بزرگ برای رسیدگی به مشکلات مردم در مسجد جامع ابوذر مستقر شده است و آماده خدمات رسانی به مراجعه کنندگان است.

خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران؛ توفیقی سترگ در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است که شهدای والامقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته اند.

در سال «حمایت از کالای ایرانی»؛ لازم می دانم از تلاش های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۷ قدردانی نمایم.

توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

https://fapool.ir/file/66446/?ref=sbargh.ir

شفت انکودر + انکودر نوری ، انکودر افزایشی و … pdf

پاورپوینت آموزش برنامه نویسی ++c به زبان ساده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا