اخبار عمومی

نکته جالب درباره حریف پرسپولیس در فینال آسیا

نکته جالب درباره حریف پرسپولیس در فینال آسیا

رقیب پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، هیچ کدام از بازی هایش را به تعویق نمی اندازد.

 کاشیما آنتلرز پس از تساوی ۳-۳ مقابل سون بلووینگز که منجر به صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا شد، در برابر “سرزو اوزاکا” به میدان رفت و با پیروزی یک گله در آن بازی پا به رقابت مقابل پرسپولیس گذاشت. آن ها پس از پیروزی دو بر هیچ مقابل پرسپولیس، سه شنبه ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران نیز به مصاف تیم “کاشیما ریسول” تیم هفدهم جدول هجده تیمه ژاپن خواهند رفت. کاشیما، هیچ یک از بازی های قبلی خود را نیز به تعویق نیانداخته است. اما پس از بازی برگشت مقابل پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، گوزن های ژاپنی برای یازده روز استراحت خواهند کرد.
در آن سوی میدان اما شرایط کاملا متفاوت است. پرسپولیسی ها پس از پیروزی یک بر هیچ مقابل السد، رقابت مقابل پیکان را به آینده موکول کردند. بدین ترتیب شاگردان برانکو، در میان دو بازی مقابل السد هیچ دغدغه ای نداشتند. سازمان لیگ پس از تساوی سرخ پوشان مقابل سایپا در ورزشگاه تختی، مسابقه حذفی آن ها مقابل سپیدرود در رشت را به تعویق انداخت. رقابت هفته یازدهم پرسپولیس مقابل ذوب آهن نیز به آینده موکول شده بود تا پرسپولیسی ها با خیال راحت برای دیدار برگشت آماده شوند.
اگرچه زمان بندی مسابقات جی لیگ ژاپن با لیگ برتر ایران متفاوت است اما ژاپنی ها سه شنبه و پس از انجام بازی مقابل رقیب قعرنشین شان با پرواز مستقیم به تهران سفر می کنند. در حالی که پرسپولیس میزبان ابتدا به دبی رفته است و سپس به تهران خواهد رسید. بدین ترتیب کاشیمای مهمان زودتر از رقیب به خانه میزبان می رسد! نکته جالب تر آن که کاروان پرسپولیس در قالب دو پرواز به دبی رفته است؛ یک پرواز از اوزاکا برای اعضای تدارکات تیم و پرواز دوم از توکیو که شامل بازیکنان و کادر فنی تیم است. اگرچه برخی از منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس، دلیل سفر این باشگاه به دبی را مسائل فنی و ریکاوری اعلام کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا