شرکتهای توزیع برق

تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه توزیع برق شیراز

برق،اخبار برق،صنعت برق،شرکت توزیع نیروی برق شیراز،سیستم مدیریت یکپارچه، سیستم IMS،جلال زراعت پیشه،به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، با پایان یافتن ممیزی عملکردهای مبنایی مد نظر استانداردهای ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵   (در زمینه مدیریت کیفیت ) ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ (مدیریت محیط زیست) OHSAS۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ (مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی )  و طی جلسه‌ای گزارش ممیزان از روند اقدامات توزیع برق شیراز اعلام و تاکید شد که به واسطه انطباق شرایط موجود با خواسته‌های مد نظر این استانداردها، گواهینامه های  توزیع برق شیراز توسط شرکت توف اینترسرت  آلمان تمدید خواهد شد.

مصدق پور سرممیز شرکت توف اینترسرت  آلمان در جلسه پایانی ممیزی شرکت توزیع نیروی برق شیراز، گفت: براساس بررسی‌های انجام شده، شرکت توزیع نیروی برق شیراز نظارت خوبی بر عملکرد پیمانکاران خود دارد.

او با بیان اینکه در حوزه فناوری اطلاعات توزیع برق شیراز اقدامات ارزنده‌ای انجام داده است، لزوم ایجاد دسترسی به تمام مستندات واحدهای مختلف این شرکت را یادآور شد و راه‌اندازی اتاق یا سالن سرور را از الویت ها دانست.

مصدق پور همچنین با تصریح اینکه دانش فنی پرسنل توزیع برق شیراز در تمام سطوح مطلوب بوده و پرسنل دارای تعصب، تعهد و تخصص لازم هستند، گفت: مشارکت تمام کارکنان در امور محوله با هدف پاسخگویی مناسب به مشترکان جای تقدیر دارد.

او با اشاره به تعریف دقیق مخاطرات ایمنی در سطوح مختلف این شرکت، مستندسازی و طراحی سیستم IMS را بسیار مناسب دانست و گفت: در این شرکت شناسنامه فرآیندها به خوبی تعریف شده است.

مصدق پور تاکید کرد: بازنگری مدیریت در کمتر شرکتی با دقت شرکت توزیع نیروی برق شیراز انجام شده و این نشان می دهد که تلاش مدیریت شده‌ای در دستور کار بوده است.

او با تاکید بر اینکه به آموزش نباید به دید هزینه نگاه شود، لزوم تامین تمام اعتبارات مورد نیاز طرح‌های آموزشی را یادآور شد و گفت: موضوع اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار باید به شکل سالیانه انجام و مستندات به شکل دقیق آماده شود.

مصدق پور با اشاره به انجام معاینات دوره‌ای پرسنل براساس استانداردها در توزیع برق شیراز، تحقق برنامه‌های آموزشی مد نظر را از نقاط قوت دانست و توصیه کرد که با توجه به فراهم بودن بسترها، سایر گواهینامه های استاندارد نیز دریافت شود.

عسکری دیگر ممیز حاضر در این نشست نیز با تصریح اینکه پاسخگویی مدیران و پرسنل شرکت توزیع نیروی برق شیراز طی زمان ممیزی مطلوب بوده است، گفت: طراحی بسیار خوب سیستم، تلاش و همکاری پرسنل در استقرار سیستم، انجام اقدامات خوب در قسمت تست لوازم اندازه گیری و …. از نقاط قوت محسوب می شود.

 او با اشاره به وجود دانش و توان تخصصی در توزیع برق شیراز، توصیه هایی را با هدف ارتقاء هرچه بیشتر شاخص‌های استاندارد موجود در بخش های مختلف ارائه کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز نیز گفت: تمام شرکت ها و مجموعه های دولتی و خصوصی تا قبل از اینکه ممیزی شوند، اعتقاد دارند بهترین کار را با مطلوبترین شکل انجام می‌دهند اما ممیزی می تواند نقاط قوت و ضعف را به شکلی واقعی، نشان دهد.

مهندس جلال زراعت پیشه با اشاره به اقدامات در حال اجرا در بخش های مختلف تاکید کرد: طی چند سال آینده زمینه ای فراهم خواهد شد که تمام مشترکان امکان دریافت خدمات مد نظر خود را در بخش های مختلف  بدون مراجعه حضوری و صرف وقت زیاد، از طریق زیرساخت‌های ارتباطی فراهم شده، خواهند داشت.

زراعت پیشه با تصریح اینکه دریافت گواهینامه استاندار در بخش های مختلف بسیار اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: از دریافت استاندارد مهمتر، تلاش برای حفظ و ارتقاء آن است؛ خوشبختانه بر اساس استراتژی های تدوین شده، شرکت توزیع نیروی برق شیراز در این مسیر از شرکت های موفق می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز همچنین تاکید کرد که مجموعه مدیران و کارشناسان و پرسنل این شرکت تلاش خواهند کرد که توزیع برق شیراز به یک برند در کشور و منطقه تبدیل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا