اخبار عمومی

آموزش سایه چشم ساده و زیبا برای آرایش چشم ها در کمترین زمان

مدل سایه چشم تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت میکاپ چشم های شما دارد بنابراین بهتر است در هنگام زدن سایه چشم حساسیت لازم را به خرج دهید. سایه چشم ساده از انواع مدل های شیک و بی نظیر است و اگر شما تمایل دارید میکاپ چشم هایتان ملایم و لایت باشد بهتر است از این مدل سایه برای آرایش چشم های خود استفاده نمایید. 

آموزش سایه چشم ساده و شیک

امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند از آرایش ساده و ملایم استفاده نمایند زیرا این مدل آرایش ها سن را کمتر نشان می دهند و باعث می شوند چهره طبیعی و جذاب تر به نظر برسد. در ادامه این مطلب مراحل سایه کشیدن ساده برای چشم را به صورت مرحله به مرحله به شما همراهان عزیز آموزش می دهیم.

آموزش مرحله به مرحله سایه چشم

نحوه زدن سایه ساده چشم

۱. ابتدا با کمک پرایمر همه قسمت های پلک و پشت چشم را پوشش دهید سپس با کمک یک رنگ سایه چشم طبیعی و همرنگ با پوست خود آرایش روی پلک ها را انجام دهید این کار را می توانید به کمک نوک انگشت یا قلم مو انجام دهید.

مدل سایه چشم
۲. برای کشیدن سایه چشم بعد از زیرسازی بهتر است روشن ترین رنگ سایه را انتخاب نمایید همچنین می توانید از سایه چشم براق یا هایلایت نیز استفاده نمایید.

آرایش چشم شیک و ساده
۳. رنگ سایه چشم که در این مرحله از آرایش چشم ساده مورد استفاده قرار می گیرد باید تیره تر از رنگ سایه قبلی باشد. توجه داشته باشید که انتخاب سایه با رنگ تیره باعث می شود تا چشم هایتان بعد بگیرد و پلک ها نیز زیبا و بهتر به نظر برسند. از سایه تیره در قسمت بالای پلک و جایی که پلک چشم به صورت عمیق و چین خورده است استفاده می شود.

مدل آرایش چشم شیک
۴. در این مرحله نیز از رنگ سایه چشم تیره استفاده کنید و این رنگ سایه را در قسمت بیرونی چشم ها بکشید. هر چقدر رنگ های به کار برده شده برای سایه چشم طبیعی تر باشند آرایش چشم های شما زیبا و جذاب تر به نظر می رسند.
۵. بعد از کشیدن سایه چشم از ریمل استفاده کنید تا مژه های شما پررنگ و زیباتر به نظر برسند و حالت چشم هایتان نیز بهتر دیده شود. در صورت تمایل می توانید در این مرحله از مژه مصنوعی برای میکاپ چشم هایتان استفاده کنید.

آموزش سایه چشم ساده
۶. بعد از کشیدن مدل سایه چشم بهتر است سایه را فید کنید. فید کردن سایه چشم یک مهارت است و شما می توانید از براش های آرایشی برای فید کردن سایه چشم استفاده نمایید و مرز بین دو یا چند رنگ سایه چشم را در یکدیگر محو نمایید.
۷. برای فید کردن سایه چشم ساده در قسمت روی پلک و لبه های چشم بهتر است این حرکت را به صورت رفت و برگشتی انجام دهید تا رنگ سایه چشم شما یکنواخت و یکدست به نظر برسد توجه داشته باشید که این کار را باید با کمک براش به آرامی انجام دهید و هیچ فشاری روی پلک چشم هایتان وارد نکنید.
۸. برای محو کردن سایه چشم در قسمت بالایی پلک نیز باید فید کردن را به صورت حرکت رفت و برگشتی انجام دهید.
۹. برای فید کردن دو رنگ مختلف سایه چشم ساده می توانید از حرکت چرخشی برای براش استفاده نمایید و این حرکت را باید به صورت دایره های نزدیک و کوچک به هم انجام دهید تا رنگ سایه ها با یکدیگر به خوبی ترکیب و فید شوند و زمانیکه رنگ بین دو سایه چشم از بین رفت کار فید کردن سایه چشم شما نیز به پایان می رسد.

مدل آرایش چشم زیبا و ساده مدل سایه چشم زیبا و ساده مدل آرایش چشم شیک و ساده مدل سایه چشم زیبا و شیک

در این مطلب نحوه کشیدن سایه چشم ساده به صورت مرحله به مرحله را مشاهده کردید، شما می توانید با تمرین و تکرار مهارت لازم را در زمینه کشیدن این مدل سایه چشم بدست آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا